Vyhlásenie o ochrane súkromia pre webové stránky mojsap.sk

Zverejnené informácie sa vzťahujú na zásady ochrany súkromia návštevníkov týchto webových stránok. Ochrana stanovuje rôzne oblasti, ktoré sú zamerané na súkromie návštevníkov stránok a súčasne predstavuje dôležité informácie pre návštevníkov týchto webových stránok.

Oblasti:

Webové stránky

Majiteľ webových stránok projektu MôjSAP nastavil aktívny prístup k ochrane súkromia návštevníkov vrátane potrebných krokov na ochranu ich súkromia po celú dobu návštevy týchto stránok.

Reklamy a sponzorované odkazy

Tieto webové stránky môžu obsahovať sponzorované odkazy a reklamy, ktoré sú dostupné prostredníctvom reklamných partnerov alebo externých spoločností. Kliknutím na zverejnené reklamy alebo odkazy bude návštevník presmerovaný na webové stránky inzerentov, ktorí môžu používať súbory cookies a ich následne využívať podľa oblasti ich použitia.

Návštevník kliknutím na tieto odkazy berie na vedomie, že na dané stránky pristupuje na vlastné riziko. V tomto prípade je potrebné, aby si návštevník podrobne prečítať zásady ochrany osobných údajov zverejnené na stránkach daných partnerov alebo spoločností. Webové stránky projektu MôjSAP nepreberajú žiadnu zodpovednosť za akékoľvek škody či dôsledky spôsobené tým, že boli navštívené externé stránky kliknutím návštevníka na uverejnené odkazy a reklamy.

Externé odkazy a sociálne siete

Aj keď webové stránky projektu MôjSAP obsahujú iba preverené (samozrejme vždy k  dátumu vytvorenia článku, odkazu alebo príspevku) internetové odkazy na externé webové stránky prevádzkované tretími stranami, návštevníci stránok projektu MôjSAP by podľa vlastného uváženia mali vždy zachovať určitú opatrnosť pri kliknutí na tieto externé alebo zdieľané internetové odkazy. Rovnaké odporúčanie platí aj pre uverejnené odkazy na sociálne siete, prípadne zdieľanie informácií prostredníctvom odkazov na sociálne siete.

Súčasne návštevníci stránok berú na vedomie, že kliknutie na uverejnené externé odkazy spravia iba na svoje vlastné riziko a majiteľ webových stránok projektu MôjSAP nebude niesť žiadnu zodpovednosť za ochranu osobných údajov návštevníkov na internetových stránkach tretích strán a škody spôsobené navštívením akýchkoľvek externých odkazov.

Bezpečnosť osobných údajov

Boli prijaté primerané bezpečnostné opatrenia, aby sa zabránilo strate, zneužitiu alebo zmene osobných údajov návštevníkov týchto stránok. Dôležitou informáciou ale je, že prenos dát cez internet je v niektorých prípadoch vystavený nebezpečenstvu a teda nie je možné zabezpečiť 100% bezpečnosť odoslaných dát prostredníctvom internetu.

Kontakt a komunikácia

Návštevníci webových stránok projektu MôjSAP môžu kontaktovať majiteľa týchto stránok použitím pripraveného formuláru na stránke Kontakt alebo odoslaním správy e-mailom na email@mojsap.sk a podľa vlastného uváženia poskytnúť v odoslanej správe aj osobné údaje (meno, e-mailová adresa).